1 yıldır evindeki dev örümcekle birlikte yaşıyor ve bundan oldukça da mutlu…

Photo of author

By admin

Avusturalya, ölümcül vahşi yaşamı ile internet üzerinde sıklıkla gündeme gelen bir ülke / kıtadır. Yeni bir haberde de, Avustralyalı bir adamın, bir yıldır kendisiyle birlikte yaşayan misafirini görüyoruz. Jake Gray, Facebook’taki Avustralya örümcek tanımlama sayfasında yayınladığı bir gönderide, devasa bir avcı örümceğinin geçtiğimiz yıl boyunca evinde kaldığını ve onun “büyümesini izlediğini” söyledi.

Pek çok kişi bu örümceği evinde görse, haklı olarak evden uzaklaşmanın ve ciddi bir ilaçlama şirketi ile anlaşmanın vakti geldiğine karar verecektir. Ancak Jake, bu genellemeye uymayarak örümceği bir “ev arkadaşı adayı” olarak görüyor. Jake, Facebook’ta zaman geçtikçe biraz daha büyüyeceğini umduğunu bile yazdı.

Jake, IFLScience ile yaptığı röportajda “Avcı örümceklere, hamamböceklerine olan iştahları nedeniyle evimizde her zaman müsamaha gösterildi ve bizler böcekler için zehirli tüm kimyasalları kullanmıyoruz” dedi. Hatta oğlu ve kızının endişelerini yatıştırmak için örümceğe Charlotte adını bile koyduğunu söylüyor.

Charlotte’u ilk kez 12 ay önce gördüğünü söyleyen Jack, “onun bir Asya ev gekosunu yediğini görmek etkileyiciydi” diyor.

Bu örümcek türü, aslında görüldüğü kadar tehlikeli değil. Sidney avcısı olarak da bilinen Holconia immanis zehirli bir örümcek olsa da, zehrini herhangi bir insan üzerinde kullanması pek olası değil. Bu örümcekler insanları ısırmaktansa kaçmayı tercih ederler ve ısırdıklarında da hafif bir etki söz konusu oluyor.

Bu örümceklerin size zarar vermelerinin ana yolu, sizi korkutarak çok tehlikeli bir şey yapmanıza sebep olmaları olarak gösteriliyor. Yaklaşık 15 santimetreye kadar büyüyorlar ve oldukça hızlılar.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri