26. kattan düşen iPhone 12 Pro dünyayı şoka uğrattı!

Photo of author

By admin

Apple, iPhone serisine getirdiği uydu iletişim desteği ve trafik kaza algılama özelliğiyle yoğun bir övgüye maruz kalmıştı. Buna ek olarak şirket, iPhone modellerindeki dayanıklılık konusuna da fazla önem veriyor. Bunları takiben, Çin’de yaşayan bir kadın, iPhone 12 Pro telefonunu 26. kattan düşürdüğünü ve cihazına hasar göremediğini iddia etti.

iPhone 12 Pro 26. kattan düştü ama sağlam kalmayı başardı

Çin’in Fujian Eyaletinde yer alan Ningde şehrinde Çinli bir kadın, 26. katta yer alan apartmanının balkonunda çamaşır asarken iPhone 12 Pro telefonunun cebinden düştüğünü belirtti.

Daha sonra ise 26. kattan düşen bu iPhone 12 Pro’nun yanına giden kadın, telefonunda hiçbir hasar görmediğini beyan ederek şaşkına döndüğünü belirtti.

Bilgilerde ise bu iPhone 12 Pro’nun apartmanın 2. katında bulunan köpükten yapılma bir zemine düştüğü belirtiliyor. Bu sebepten dolayı akıllı telefonun hayatta kaldığı söyleniyor. Yine de akıllı telefonun o kadar yükseklikten düşüp hiçbir hasar almaması oldukça şaşırtıcı.

Daha önceden son iPhone modellerinin uçak, dağ başı ve benzeri yerlerden düşüp sağ kaldıklarını da görmüştük. Hatta güncel iPhone modellerinden birisi Ukraynalı bir askerin hayatını kurtarmıştı. iPhone adeta bir çelik yelek görevi görerek gelen kurşunu durdurmuştu.

iPhone’ların böylesine ekstrem koşullardan sağ çıkabilmesi Apple’ın telefonlarına getirdiği koruma özellikleri sayesinde gerçekleşiyor. iPhone 12 Pro modeli de düşme ve çizilmelere karşı Corning Ceramic Shield Glass ile korunuyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri