26. kattan düşen iPhone 12 Pro’nun hali şaşkına çevirdi!

Photo of author

By admin

Apple’ın son çıkardığı iPhone modelleri için dayanıklılık ön plana çıkarıyor. Öyle ki dünyanın her yerinden ağaçtan düşen, nehirde bulunan ve tüm bunlara rağmen bir çizik bile almayan iPhone’lar sosyal medyada ilgi odağı oluyor. Bugün ortaya çıkan bir haberde yine benzer bir olay yaşandı. Çin’de meydana gelen olayda iPhone 12 Pro modelinin 26. kattan düştüğü fakat buna rağmen hasar görmediği iddia edildi.

26. kattan düşen iPhone 12 Pro, hasarsız kalmayı başardı

Çin’in Fuijan eyaletinde yaşayan iPhone 12 Pro sahibi kadın, telefonunun 26. kattan düştüğünü buna rağmen zarar görmediğini iddia etti. Olayın gerçekleştiği sırada balkonda olduğunu ve akıllı telefonun cebinden aşağıya düştüğünü açıkladı. Anlatılan hikaye ve iPhone 12 Pro’nun parçalanmaması ise dikkat çekti.

Bu durum ilk kez yaşanmıyor düşen iPhone 12 Pro dışında daha önce de paraşütten ve hatta uçaktan düşen daha sonra da herhangi bir zarar görmeyen cihazlar yine haberlere konu olmuştu. Bu son olay ise yine cihazın sağlamlık derecesini ortaya koyar nitelikte oldu.

iPhone 12 Pro, düştüğünde hasara karşı korumaya sahip olarak tasarlandı. Akıllı telefon, süper seramik panel ve mat dokulu cam arka panele sahip. Ek olarak da yüksek kalitede paslanmaz çelik çerçeveyle de donatılmış. Yine de bu özellikler, iPhone 12 Pro’nun 26. kattan düşüp de hasarsız olması için yeterli durmuyor. Tüm bunlara ek bir de akıllı telefonun düştüğü alandaki yalıtımın da zarar görmemesi açısından etkili olduğu düşünülüyor.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? iPhone modellerinin dayanıklılığından memnun musunuz ve yüksekten düşüp de hayatta kalan telefonlarınız oldu mu? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri