ABD donanması tarafından çekildiği iddia edilen yeni bir UFO görüntüsü, yine kafaları karıştırdı

Photo of author

By admin

Film yapımcısı Jeremy Corbell, web sitesinde “ABD Donanması ‘küresel’ şekilli UFO’ları ve gelişmiş transmedium araçları fotoğrafladı ve filme aldı, işte o görüntülerden bazıları” diyerek bir dizi görüntü yayınladı. Burada hem görüntülere hem de nesne hakkındaki detaylara yer verdi.

Teyit edilmemiş olsa da, görüntülerin USS Omaha gemisinin Savaş Bilgi Merkezi’nden geldiği ve San Diego kıyılarında seyrederken çekildiği düşünülüyor.

Video kısa olmasına rağmen, nesnenin hem havada hem de suda seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu görülüyor. Bu da onu transmedium olarak bilinen tüm askeri veya başka araçlardan daha gelişmiş hale getiriyor. Nesne 2 metre çapında. Ancak hızlı gittiği görünüyor uçuşu sırasında saatte 254 kilometreye varan hızlara ulaşıyor.

Şu anda, havada uzun süre uçabilen ve daha sonra suya inerek yolculuğuna devam edebilen bir araç bulunmuyor. 1900’ler boyunca, uçan bir denizaltı kavramı araştırıldı, ancak hava ikmalinde ve yakıtta önemli zorluklar çıktı.

2008’de ABD, uçan bir dalgıç aracı için sözleşmeler çıkarmaya hazırlandı, ancak Lockheed Martin, bir dalgıç insansız hava aracı planlarını iptal ettikten sonra, görünen o ki sözleşmeler hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri