Ali Koç, Jesus’a yaptırdığı hediyeyle fotoğraf çektirdi; taraftardan beğeni yağdı

Photo of author

By admin

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, teknik direktör Jorge Jesus‘a özel hediye hazırlatarak yeni yıl jesti yaptı. Çocukluğundan bu yana yaptığı ‘Akrilik Painting’ çizimlerle spor dünyasından önemli isimleri resmeden Ersan Kay’ı arayarak Jorge Jesus için özel bir çalışma isteyen Koç, yapılan tabloyu yeni yıl hediyesi olarak Portekizli teknik direktöre takdim etti.

ALİ KOÇ ÖZELLİKLE İSTEDİ

Kendisi için yapılan çizimi beğenen ve Jorge Jesus için de isteyen Ali Koç’un bu talebini yerine getiren Ersan Kay, çalışmayı tamamlayınca İsviçre’den İstanbul’a gelerek Fenerbahçe Başkanı’na verdi. Ali Koç, Jorge Jesus için yapılan tabloyu çok beğendiğini ifade ederek, sanatçı Ersan Kay’a teşekkür etti ve Portekizli teknik adama hediye etti.

JESUS TEŞEKKÜR ETTİ

Portekizli teknik adam yapılan çalışma karşısında çok duygulandığını ve Başkan Ali Koç’a çok beğendiğini belirterek teşekkür ettiğini ifade etti.

İşte Jesus’a yapılan o tablo;

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri