Amazon Games Studios’un yöneticisi istifa etti

Photo of author

By admin

Video oyun sektöründe otuz yıllık deneyime sahip olan ve San Diego’daki Amazon Game Studios ofisini altı yıl boyunca işleten John Smedley, Çarşamba günü yaptığı duyuru ile istifasını açıkladı.

AMAZON GAMES STUDIOS YÖNETİCİSİ İSTİFA ETTİ

Yabancı basına göre Smedley, şirket çalışanlarına ayrıldığını e-posta ile duyurdu. Gönderdiği e-postada, “Çok düşündükten sonra, yeni bir şeyde şansımı denemenin zamanının geldiğine karar verdim” sözlerine yer veren Smedley, istifasını duyurdu.

Bir Amazon sözcüsü, “John bir oyun endüstrisi efsanesi ve son altı yılda Amazon Games’e yaptığı katkılar için minnettarız… habersiz projelerini hayata geçirmeye odaklanmaya devam ediyor. John, yeni bir şeyin peşinden gitmeden önce takım tamamen değişene kadar kalmaya kararlı.” sözlerine yer verdi.

İlk olarak 2013 yılında kurulan Amazon Game Studios, birçok başarılı oyuna imza attı. Aralık 2022’de bir sonraki Tomb Raider oyununun yayıncılığını üstlenecek Amazon Games’in popüler MMORPG’si Lost Ark, Steam’de 1 milyondan fazla anlık oyuncu ile rekor kırdı ve aynı şekilde New World’de oyuncu rekoru kırdı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri