Apple bir eliyle verdi diğer eliyle geri aldı

Photo of author

By admin

Amerikalı teknoloji devi Apple, halihazırda dünyanın en önemli, en büyük ve en değerli şirketleri sıralamalarının zirvesinde yer alıyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise, bu kullanıcılarının kendisine sadık olması. Yani bugün yeni bir akıllı telefon satın alacağı zaman Samsung tercihinde bulunacak olan bir kullanıcı, yarın telefonunu değiştirdiğinde bu defa tercihini Oppo’dan yana kullanabilir. Bununla birlikte Apple için bu durum çok daha istisnai olarak yaşanır.

İşte Apple’ın kullanıcılarını kendisine bu kadar bağlamasının arkasında yatan temel sebeplerden biri de kurduğu özgür ve bağımsız ekosistem. Tamamen kendi cihazlarıyla uyumlu bir ağ kuran Apple, bu sayede bir kere bu ağın içerisine giren kullanıcının bir daha çıkmak istememesi için oldukça güzel bir sistem üretti. Bu ekosistemin parçalarından birinin de HomeKit uygulaması olduğunu söylemek mümkün.

Apple bir eliyle verdi diğer eliyle geri aldı

Apple tarafından geçtiğimiz haftalarda servis edilen iOS 16.2 güncellemesiyle birlikte bir üst sürüme terfi eden HomeKit uygulaması, şimdilerde iPhone kullanıcılarının canını biraz sıkmaya başladı. Uygulamayı bir üst seviyeye geçirmek için getirilen güncelleme paketini kurmak isteyen iPhone kullanıcıları, uygulamanın güncelleme ekranında takılıp kaldığını ve çoğu zaman sorunun çözümü için yeniden başlatmak gerektiğini dile getiriyorlar.

Sorunun günden güne artması ve daha fazla şikâyet gelmesiyle birlikte bir çözüm getirmesi beklenen Apple ise çareyi son güncellemesini geri çekmekte buldu. Artık HomeKit uygulamasına girildiği zaman herhangi bir güncelleme uyarısı görülmüyor. Bununla birlikte Apple’ın söz konusu hatayı bir sonraki büyük güncellemeyle birlikte çözeceği düşünülüyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri