Apple tablet sektöründeki tüm kuralları değiştiriyor! İşte yeni iPad!

Photo of author

By admin

Apple, her geçen gün gelişen ve artık neredeyse tek rakibi kendisi haline gelen bir şirket. Zaten 10 senedir üst üste dünyanın en değerli şirketi unvanını alarak kırılması güç bir rekora imza atan Apple, bu sene En Etkili şirket unvanını da Google’ın elinden çekip almayı başardı.

Apple’ın bu başarısının arkasında yatan ana sebep tabi ki iPhone modelleri. Ancak akıllı saat ve tablet sektörünün varlığını inkar etmek de olmaz. Nitekim şirket, bu iki sektörde de pazarın tartışmasız bir numarası konumunda. İşte daha şimdiden geleceği garanti altına almak ve tablet sektöründeki liderliğini sürdürmek isteyen Apple, OLED ekranlı modellere yönelik çalışmalarını hızlandırdı.

Apple tablet sektöründeki tüm kuralları değiştiriyor! İşte yeni iPad!

Apple’a yakınlığıyla bilinen ünlü duyumcu Ross Young, Amerikalı teknoloji devinin biri 11,1 inç diğeri ise 13 inç olmak üzere iki farklı OLED panelli tablet üzerinde çalıştığını duyurdu. Ross Young daha önce de bu konuya ilişkin sızıntıları paylaşan ilk kişilerden biriydi. Üstelik ünlü duyumcu bu defa yeni OLED panelli tabletler için çıkış tarihi de verdi.

Eğer iddialar doğruysa, her iki yeni tablet modelini de 2024 yılı içerisinde göreceğiz demektir. Bakalım Amerikalı teknoloji devi, bu defa bir istisna yapıp söylentiler hakkında herhangi bir açıklama yapacak mı?

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri