Apple, Yarın Yeni MacBook Pro’yu Tanıtabilir

Photo of author

By admin

ABD’li teknoloji devi Apple, her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone’lardan MacBook’lara kadar birçok ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün çıkan bir sızıntı ise şirketin 2023 yılının ilk ürününü yarın tanıtabileceğini ortaya koyuyor.

Apple hakkındaki sızıntılarıyla tanınan Jon Pressor, şirketin 17 Ocak Salı, yani yarın önemli bir duyuru yapacağını ifade etti. Ayrıca duyurunun Apple’ın kendi sitesinden yapılacağı da iddialar arasında yer aldı. Şirket, normalde ocak aylarını sessiz geçiriyordu. Ancak bu sızıntı bu sene bir farklılığın yaşanabileceğini gösterdi.

Yeni MacBook’lar veya Mac mini tanıtılabilir

Apple’ın ne tanıtacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Ancak yapılan tahminler, yeni donanımların tanıtılabileceği yönünde. Bu ürünlerin de bu yıl şirketin piyasaya sürmesinin beklendiği MacBook Pro modelleri veya taşınabilir masaüstü bilgisayar Mac mini olabileceği söyleniyor.

Uzun süredir beklenen 14 ve 16 inçlik yeni MacBook Pro modelleri hakkında şimdiye kadar birçok iddia ortaya atılmıştı. Söylentiler, cihazların Ekim 2021’de tanıtılanlar ile aynı tasarıma sahip olacağını gösterirken M2 Pro ve M2 Max çipleriyle performans iyileştirmeleriyle gelebileceğini ortaya koymuştu.

Öte yandan Mac mini’nin de önemli iyileştirmeler alması bekleniyor. Son zamanlarda çıkan bilgilerde cihazın şu ankiyle aynı tasarımı korumaya devam edeceği; ancak yeni M2 çipleriyle donatılacağı öne sürüldü. Giriş seviye modellerin M2’ye, yüksek seviyenin ise M2 Pro’ya sahip olması bekleniyor.

Apple’ın yarın gerçekten de yeni bir ürün tanıtıp tanıtmayacağı konusunda resmi bir bilgi olmadığını tekrar vurgulayalım. Gerçekten bir duyuru yapılıp yapılmayacağını birlikte göreceğiz.                                                                                                       

Apple’ın bu yıl tanıtacağı ürünleri merak ediyorsanız;

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri