Apple’dan Yeni ve Ucuz Airpods Geliyor

Photo of author

By admin

Teknoloji devi Apple’dan yeni bir ürün geliyor. Apple analisti Ming- Chi Kuo’nun açıklamasına göre Apple Airpods Max’in yeni ve güncellenmiş bir ürününü olan AirPods Lite’ı önümüzdeki sene içerisinde çıkaracağını söyledi. Üstelik bu apple Airpods Max’in yeni ürünü şimdiye kadar olan Apple Airpodslar arasında en uygun fiyatlısı olacak. Günümüzde bir çok insan kaybolma ihtimali yüksek olan airpodslara bu kadar yüksek ücretler ödemek istemiyor bu yüzden de Apple airpodslar üzerinde istediği satış rakamlarına ulaşamadı fakat bu ürünün piyasa çıkış fiyatı sadece 99 dolar olarak belirlendi. Apple’nin şu an çıkan en düşük fiyatlı modeli 129 dolar ile başlıyordu Apple bu yeni çıkacak olan ürünü ile airpods satışlarını artırmayı ve artık eskiyen uygun fiyatlı 2. Nesil kulaklık modeline yeni bir model daha eklemeyi hedefliyor.

Yeni gelecek olan airpodsun tek özelliği fiyatı mı? Tabi ki hayır Apple AirPods Lite’da daha iyi bir ses kalitesi, yeni renkler ve uzun süreli pil ömrü de vadediyor.

Peki Apple AirPods Lite ne zaman çıkacak? Bu yeni ürünün önümüzdeki sene 2024 içerisinde çıkması bekleniyor fakat 2025’e de aksayabileceği de söyleniyor. Ayrıca Apple’ın diğer ürünlerinin de uygun fiyatlı farklı modellerini çıkartacağı söyleniyor.

Apple, son olarak yeni Airpods 3. Nesil bluetooth kulaklığı satışa sunmuştu. Acaba yeni çıkan bu model Apple’ın 3. Nesil kulaklıklarından veya birinci sınıf AirPods Max kulaklıklarından daha mı çok tutacak?

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri