Aşk-ı Memnu’nun yeni Bihter’i Farah Zeynep Abdullah oldu, tepkiler peşin sıra gelmeye başladı

Photo of author

By admin

Son olarak Bergen’le büyük bir başarı yakalayan Farah Zeynep Abdullah’ın yeni projesi belli oldu. Abdullah, tüm dünyayı etkileyen “Aşk-ı Memnu” hikayesini 1900’lerin büyülü atmosferinde seyirciye sunacak “Bihter” projesinde rol alacak. Oyuncunun Bihter karakterini oynayacak olması kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi.

YENİ BİHTER BEĞENİLMEDİ

Yeni projesinin yayılmasının ardından haberleri doğrulayan Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından “Bihter… Acılara yürüyor korkmuyorum” dedi. Bihter rolünü Beren Saat ile bütünleştiren birçok sosyal medya kullanıcısı ise tepki gösterdi. Projeyi izlemeyeceklerini söyleyen kullanıcılar, yapımcılara “Boşuna yapmayın” diye seslenirken bir kısım da Abdullah’ın birçok karakteri çok iyi oynadığını ve Bihter’i de en iyi şekilde oynayacağını söyleyerek destek oldu.

İşte Farah Zeynep Abdullah için yapılan bazı yorumlar..

İlgili Haberler

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri