Assassin’s Creed Mobil Oyununun Videosu Sızdırıldı

Photo of author

By admin

Bir Ubisoft oyunu daha çıkmadan sızdırıldı. Daha önce de bu konularda sıkıntılar yaşayan firma, bu kez de yeni AAA oyunu Assassin’s Creed Jade’in oynanış videosunun sızmasına engel olamadı.

Ubisoft geçtiğimiz eylül ayında serinin yeni oyunu olan Assassin’s Creed Jade’i duyurmuştu. Tamamen açık dünyaya sahip olacak bu yapımın mobil cihazlara yönelik olacağı ifade edilmişti. Oyun açıklanan bilgilere göre Çin’de geçiyordu. 

Sızıntı görüntüleri Reddit’te ortaya çıktı

Yeni ortaya çıkan görüntülerde daha henüz düzenlemeleri bitmemiş olan oyunda, karakteri gezerken ve dövüşürken görüyoruz. Ayrıca oyunun kullanıcı arayüzünü, ilk haliyle de olsa görüyoruz. Karakter oyunda ayrıca Çin Seddi’nde gezerken de görülebiliyor. Test görüntülerinde karşımıza çıkan karakter 40. seviyeye ulaşmış gözüküyor. Bu da karakterin oyunda epey ilerlemiş olduğuna işaret ediyor.  

Görüntüleri paylaşan kişi, yaptığı açıklamada sadece görüntüleri paylaştığını ve sızıntılardan kendisinin sorumlu olmadığını ifade ediyor. İddialara göre bu görüntüler ilk olarak Facebook’ta ortaya çıktı. Öte yandan bu görüntülerin çok uzun süre internette kalması pek de olası değil. Ubisoft illa ki bu görüntüleri kaldırtacaktır. 

Assassin’s Creed Jade, çıktığında farklı bir isimle anılacak olabilir. Oyunda milattan önce 215 yılında Çin’e gideceğiz. Oluşturduğumuz karakterle 2137 yıl öncesinin Çin’ini keşfetme fırsatı bulacağız. 

Oyunun duyurulduğu dönemde yapımcısı Marc-Alexis Cote, “Çin Seddi’nde parkur yapmak, kalabalık şehirlere sızmak, yoğun dövüşlere girmek ve Antik Çin’in sırlarını, enginliklerini keşfetmek gibi şeyleri gerçekleştirme şansı bulabileceksiniz.” ifadelerini kullanmıştı.

Telif hakkı ihlali olmaması adına oyunun videosunu haberimizde paylaşmıyoruz. Oyun içi görüntülerin yer aldığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri