ASUS, 2023’te Çıkaracağı Teknolojilerini CES Fuarı’nda Tanıtacak

Photo of author

By admin

ASUS, dünyanın en önemli ve etkili tüketici elektroniği fuarı CES 2023’te “Seeing An Incredible Future” sanal lansmanında yeni teknolojilerini görücüye çıkaracak. Çevrimiçi etkinlikte oyun bilgisayarlarından masaüstü bilgisayarlara kadar birçok kategoride atılan yenilikçi adımlara ve ürünlerin hem daha dayanıklı olmasını hem de daha iyi performans göstermesini sağlayan yeni tasarımlara değinilecek. Dizüstü bilgisayarlarda daha önce hiç görülmemiş teknolojik gelişmeleri etkinlikte göstermeyi planlayan ASUS’un, daha sürdürülebilir bir geleceğe erişebilmek için yaptığı çalışmalar da CES 2023 Fuarı’nın merkezinde olacak.

CES 2023’ün temasını yansıtan görselleriyle hazırlanan artırılmış gerçeklik tecrübesine ASUS internet sitesinden kolayca ulaşıp, ASUS’un en yeni buluşunun ipuçlarını görmek de mümkün.

ASUS’un yeni ürünlerini sergileyeceği “Seeing An Incredible Future” sanal lansmanına https://www.asus.com/event/CES linkiyle çevrimiçi ulaşılabilecek. Aynı zamanda, birçok buluşu daha yakından görmek için her yıl ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen teknoloji etkinliğine de bizzat katılım sağlanması mümkün.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri