Bayrampaşa’da platonik aşık mağazaya havai fişekle saldırdı

Photo of author

By admin

Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Fatih Caddesi’nde saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddialara göre, Fatih Sümer, Esra I.’ya platonik bir şekilde aşıktı. Esra I. ise yakın zamanda bir ilişkiye başladı. Bu birlikteliği öğrenen Fatih Sümer, ilişkiye Esra I.’nın arkadaşı Hatice Ertürk’ün aracı olduğunu düşündü.

MAĞAZANIN İÇİNE 16 TANE HAVAİ FİŞEK ATTI

Duruma sinirlenen Sümer geçtiğimiz haftalarda Hatice Ertürk’ün mağazasının camına boya attı. Sümer, dün ise Ertürk içerideyken 16 tane havai fişeği ateşleyerek mağazanın içine bıraktı ve kapıyı Ertürk’ün üzerine kapattı. Olay yerinden hızla uzaklaşan Sümer’i yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı. Art arda patlayan havai fişeklerden kendini koruyan Ertürk, şans eseri yaralanmazken, mağaza içerisinde maddi hasar oluştu.

“OLSUN, BANA NE?”

Öte yandan saldırı sonrasında Esra I., sosyal medya üzerinden Fatih Sümer’e, “Neden böyle bir şey yaptın? Kör olabilirdi” diye mesaj yazdı. Fatih Sümer ise bu mesajlara, “Olsun bana ne?” diye cevap verdi.

“YÜZÜNDEKİ ÖFKEYİ GÖRDÜM”

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri