Bill Gates, bir süredir kullandığı Galaxy Z Fold 3’ünü değiştirdi; işte yeni telefonu

Photo of author

By admin

Pek çok kişi, Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in bir süredir Samsung Galaxy Z Fold 3 kullandığını zaten biliyor. Ama şimdi, Gates telefonunu değiştirmiş gibi görünüyor. Ünlü isim, artık Samsung’un daha yeni bir telefonuna geçiş yaptığını açıkladı.

Yeni bir Reddit AMA (İstediğini Sor) oturumunda Bill Gates, Samsung Başkanı Lee Jae-Yong‘un Kore’yi son ziyaretinde kendisine hediye ettiği Galaxy Z Fold 4‘ü kullanmaya başladığını açıkladı. Tahmin edebileceğiniz gibi, Gates’in günlük telefon kullanımı, Galaxy Z Fold 4’te kurulu olan çeşitli Microsoft uygulamalarını ve Outlook’u içeriyor.

Galaxy Z Fold cihazlarının istendiğinde bir tablete dönüşebilmesi, Gates’in özel bir tablet kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu avantajın, Samsung’un birinci sınıf katlanabilir ürün serisinin temel avantajı olduğu söylenebilir.

Bazı kişiler için Microsoft’un bir Android telefon (Surface Duo) üretmesine rağmen Bill Gates’in bir Samsung akıllı telefon kullanması şaşırtıcı gelebilir. Aslında bunun o kadar da şaşırtıcı olmadığı rahatlıkla söyleyebiliriz. Satya Nadella, 2014 yılında Microsoft CEO’luğunu devraldığında, şirketin odağını donanımdan Android dahil tüm popüler işletim sistemlerinde çalışan yazılım hizmetlerine kaydırmıştı. Bu da, Surface Duo’nun çok da beklentileri karşılayamayan bir cihaz olarak karşımıza çıkmasına neden olmuştu.

Microsoft, Samsung’un akıllı telefonlarının çeşitli Microsoft uygulamalarıyla önceden yüklenmiş olarak sunulmasını sağlayan bir ortaklığa da sahip…

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri