Bir devir resmen son buldu! Başakşehir, Hasan Ali Kaldırım’ı serbest bıraktı

Photo of author

By admin

Başakşehir’de Hasan Ali Kaldırım ile yollar ayrıldı. Emre Belözoğlu’nun, “Çalışma kültürlerimizin farklı olduğunu gördük. Bu sebeple kadro dışı bıraktık” açıklamasının ardından Başakşehir’de ayrılık gerçekleşti.

“BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Başakşehir’den yapılan açıklamada, “Turuncu-lacivertli formamızla iki buçuk sezon futbol oynayan Hasan Ali Kaldırım ile karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Hasan Ali’ye kulübümüze vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.” denildi.

KARAGÜMRÜK YOLCUSU

Bir diğer İstanbul ekibi Fatih Karagümrük’ün, Hasan Ali Kaldırım’la resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Karagümrük’te de sol bek oyuncusu Caner Erkin’le yollar ayrılmıştı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri