Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Photo of author

By admin

Cardano ( ADA ), bir dizi ağ geliştirme girişimiyle heyecan verici kripto para birimi projeleri arasında yer almaya devam ediyor ve yatırımcılar, faaliyetlerin gelecekte varlığın fiyatını olumlu yönde etkileyeceğini umuyor.

Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Cardano, 2022’nin ayı piyasası boyunca, yeni kilometre taşlarına ulaşan akıllı sözleşmeler gibi ölçümlerle istikrarlı geliştirme güncellemelerinden yararlandı. Gerçekten de varlık, FTX’in çöküşü ve makroekonomik faktörlerin merkez sahneye çıkması gibi olaylarla birlikte genel kripto piyasası erimesi tarafından baskı altına alındı.

ADA fiyat analizi

ADA, 2021 boğa piyasasının gölgesinde merkezi olmayan finans ( DeFi ) token ticareti ile 2022 boyunca önemli destek seviyelerini kaybetti ve burada 3 doların üzerinde rekor bir seviyeye yükseldi. Basın zamanında, varlık, yılın en yüksek seviyesi olan 1,50 $’dan yaklaşık %82 kayıpla 0,26 $’dan el değiştiriyordu.

Günlük yaklaşık %1,7’lik bir artış kaydeden ADA yatırımcıları, varlığın 2023’e taşınan yeni bir rallinin temelini oluşturmak için dip yaptığını umuyor olacak. 0,50 dolara doğru yükseliyor.

ADA YTD fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano temelleri

Genel olarak, ağ gelişmeleri, ADA için olası yükseliş tetikleyicileri olmaya devam ediyor. Gelişme, Cardano’yu diğer kripto para platformlarını gölgede bırakırken potansiyel bir “Ethereum ( ETH ) katili” olarak öne çıkardı.

Cardano’nun pazardaki itibarının, resmi yöntemler ve hakemli araştırmalarla desteklenen güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe odaklanan, büyüyen akıllı sözleşmeler özelliğinden geldiğini belirtmekte fayda var.

Finbold tarafından bildirildiği üzere uzmanlar, güçlü ağ faaliyetinin token’ı 2025 yılına kadar 8 dolardan işlem görebileceğine işaret etmişti. Bu nedenle, varlığın bu seviyelere ulaşması için 2023, temelin atılmasına yardımcı olmak için çok önemli olabilir.

Bununla birlikte, ADA’nın geleceği, hakim makroekonomik faktörlerin nasıl oynadığına odaklanarak genel pazarın ivmesine bağlı olacaktır. Aynı zamanda, düzenlemeye odaklanan çoğu yargı alanıyla, kripto sektörünü hedefleyen herhangi bir yasanın 2023 ve sonrasında ADA’nın değerini etkilemesi muhtemeldir.

Bu arada, PricePredictions makine öğrenimi algoritması tahmini, Cardano’nun büyük olasılıkla 2023’e bir konsolidasyon aşamasında gireceğini gösteriyor. Özellikle tahmin, ADA’nın 1 Ocak 2023’te 0,24 dolardan işlem görebileceğini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri