Çılgın Dondurmacı’nın, Arap müşterisinin kocası tarafından vurulduğu iddia edildi! Gerçek çok geçmeden anlaşıldı

Photo of author

By admin

Sosyal medyada paylaştığı dans videoları ile ünlenen “Çılgın Dondurmacı” Mehmet Dinç, dans ettiği Arap bir kadının kocası tarafından vurulduğu iddia edildi. İddia birçok haber sitesinde yer buldu.

“ALLAH RAHMET EYLESİN” YORUMLARI YAPILDI

Bazı sosyal medya kullanıcıları Çılgın Dondurmacı’nın paylaşımlarının altına “Allah rahmet eylesin” yorumunu yaptı. İddialar üzerine bir takipçisi Mehmet Dinç’e Instagram’dan mesaj attı.

“YALAN HABER”

Kullanıcı Mehmet Dinç’in “Yalan haber, benim bile haberim yok” yazdığı mesajını “Çılgın dondurmacı iyiymiş arkadaşlar” notuyla paylaştı.

14 SAAT ÖNCE PAYLAŞIM YAPTI

Öte yandan Çılgın Dondurmacı’nın sosyal medya hesaplarındaki son paylaşımlarına baktığımızda 14 saat önce video yayınladığı görülüyor. İddialar ise paylaşımdan 7 saat önce ortaya atılmış.

Doğruluk Kontrolü
“Çılgın Dondurmacı’nın, Arap müşterisinin kocası tarafından vurulduğu iddia edildi! Gerçek çok geçmeden anlaşıldı”
YANLIŞDOĞRU
BULGULAR

“Müşterileriyle yaptığı dans videolarıyla ünlenen “Çılgın Dondurmacı” adlı fenomenin, beraber dans ettiği Arap kadının kocası tarafından silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. Fenomen isim, iddiayı “Yalan haber” diyerek yalanladı.”

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri