Cin görüp videoya aldılar! Türkiye’de ürkütücü görüntüler, kalbi olan izlemesin!

Photo of author

By admin

Sosyal medyada gördüklerimiz bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer size aktaracağımız video ise cin görüp onu kameraya alan bir grup ile ilgili. Evet yanlış okumadınız, cin görüp onu kameraya kaydetmişler.

Genelde cin olaylarını biz insanlara musallat olan ifritler olarak biliyoruz. Ya da onun gibi bir şey. Sonuç olarak şimdiye kadar bir cini görüntüleyen olmamıştı. Yani nasıl bir şekli olduğuna dair bilgimiz yoktu.

Geçtiğimiz gün YouTube’ta bir grup, Siirt yolu üzerinde cin görüp onu kayda aldıklarını iddia ettiler. Dilerseniz bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cin görüp videoya aldılar! Türkiye’de ürkütücü görüntüler, kalbi olan izlemesin!

Eğer videonun 27. dakikasına sardırırsanız direkt olarak cinin kameraya alındığı sahnelere göz atabilirsiniz. Tabi ki buradaki görüntülere inanıp inanmamak size kalmış. Şunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Bu görüntüler tamamen fake, kurmaca olabilir. Dürüst olmak gerekirse bize çok inandırıcı gelmedi.

Fakat siz tam tersini düşünüyor da olabilirsiniz. Zira videoya gelen yorumların büyük bir bölümü, bu içeriğe inanmış. Peki sizin fikriniz ne? Bu videoda ki gerçekten bir cin mi? Yoksa sadece montajdan ibaret bir görüntü mü? Dilerseniz düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri