Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bir gece ansızın gelebiliriz ve geleceğiz” sözleri Yunanistan’ı korkuttu

Photo of author

By admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Muğla’da toplu açılış törenlerine katıldığı sırada açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamalarında Türkiye savunma sanayisi üzerinden Yunanistan’a mesaj gönderdi. Erdoğan’ın sözleri Yunanistan’ın önde gelen gazetelerinden olan Kathimerini’de geniş yer buldu.

“BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ”

Gazete haberinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, alandakilerin “Bir gece ansızın gelebiliriz” sloganları üzerine de “Aynen öyle, bir gece ansızın gelebiliriz ve geleceğiz” sözlerine manşete taşıdı.

TAYFUN FÜZESİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Haberde ayrıca Erdoğan’ın, Yunanistan’ın son zamanlarda en büyük korkusu olan Tayfun füzesi hakkında, “Yunan ne diyor şimdi? ‘Bu çılgın Türkler ne yapıyor?’ Şu anda İzmir’den denemeler yapıldı ve oradan atılacak olan bir füze (Tayfun), bunları ürkütmeye başladı. Ben de diyorum ki, ‘Ey Yunan, sen uslu durduğun müddetçe bizim seninle işimiz yok. Yeter ki uslu dur.’ Şu anda füzemizin menzili 565 kilometre. Yetmez, bunu şimdi 1000 kilometreye çıkaracağız” sözleri haberde yer aldı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri