Death Stranding 2’nin çıkış tarihi sızdı!

Photo of author

By admin

Geçtiğimiz günlerde beyaz perdeye taşınarak yeni bir film olacağını duyduğumuz Death Stranding‘in ikinci oyunu The Game Awards’da duyurulmuştu. Yapılan duyuruda çıkış tarihi belirtilmezken, bugün yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Death Stranding 2’de kıdemli bir görsel sanatçı olarak çalışan Frank Aliberti, yanlışlıkla yeni oyunun tarihini paylaştı. İşte Death Stranding 2 çıkış tarihi…

Death Stranding 2’nin çıkış tarihi sızdı!

Epic Games’in yılbaşı özel kampanyasında ücretsiz verdiği Death Stranding, oyuncular tarafından sevilmeyi başardı. Merakla beklenen devam oyununun sunumunda ise bir tarih verilmedi. Ancak bugün yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Görsel sanatçı olarak Death Stranding 2 oyununda görev alan Frank Aliberti, ArtStation sitesi üzerinden oyunun 2024‘de çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun yapımcısı olan Kojima Productions‘dan henüz resmi açıklama gelmese de oyuncular bu paylaşımın doğru olabileceğini düşünüyor. Ayrıca Aliberti, Death Stranding 2 dışında ismi belli olmayan bir PlayStation özel oyununu da 2024 yılı projesi olarak listeledi. Bu oyunun Firewalk Studios tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs aksiyon oyunu olduğu tahmin ediliyor.

Ayrıca Kojima Productions’un kurucusu Hideo Kojima, yakın zamanda Death Stranding 2 ile ilgili röportajda Lea Seydoux tarafından canlandırılan Fragile karakterinin öneminden bahsetti. Kojima, röportajında şu ifadeleri kullandı:

Şu anda pek bir şey söyleyemem ama Fragile hikaye için çok önemli olacak. Elle ve Shioli’nin hangi rolleri oynayacağına gelince, bu insanların dört gözle beklemesi gereken bir şey olacak. Yaptığımız çılgınca şeyler karşısında şaşkına dönecekler! Henüz bir şey açıklayamam ama gelecekte açıklayacağım. Daha önce kimsenin görmediği bir şey olacak.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri