Dünya Kupası, 25 yıldır hayatımızda olan Google’a trafik rekoru getirdi

Photo of author

By admin

Google CEO’su Sundar Pichai, Google Arama’nın dün FIFA Dünya Kupası finali sırasında 25 yıllık tarihindeki en yüksek trafiği kaydettiğini tweet’ledi. Böylece Google, final için de etkili bir bilgi merkezi olabileceğini kanıtladı. Rakamlar açıklandığında, Arjantin – Fransa finali muhtemelen tarihin en çok izlenen finali de olacak.

Google, Dünya Kupası öncesinde kullanıma sunulan güncellenmiş Arama özellikleriyle, kullanıcıların kupa heyecanına ayak uydurmasını kolaylaştırdı. “Dünya Kupası” araması, en üstte, örneğin tarihler ve yerel saatler dahil olmak üzere yaklaşan maçların bir listesini içeren özel bir bölüm gösterdi. Ayrıca, zil simgesine dokunup takip etmek istediğiniz kadroyu seçerek belirli takımlar için mobil cihazlarda bildirimler almanız da mümkündü.

Ayrıca, heyecan verici aksiyon ve güçlü hikayeler de Google’a yardımcı oldu. Bunlar arasında Lionel Messi’nin sonunda Dünya Kupası’nı kazanması, Kylian Mbappe’nin efsanevi performansı, Fransa’nın ikinci yarının sonlarında geri dönüşü, atılan iki golle inanılmaz bir uzatma süresi ve nefes kesici penaltı atışları yer alıyor. Tüm bunlar, taraftarlar’ın en ufak bir detay için bile Google’a başvurmasına neden olmuş gibi görünüyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri