Elon Musk tasarrufu abarttı: Çalışanlar tuvalet kağıdını evden getiriyor

Photo of author

By admin

New York Times bazı Twitter çalışanlarının evden ofise tuvalet kağıdı taşımak zorunda kaldığını bildirdi. Şirket birkaç hafta önce de temizlik hizmetlerinden tasarruf etmeye başlamıştı.

Habere göre çalışanlar, Twitter’ın San Francisco‘daki merkezinin dağınık olduğunu söylüyorlar. Tuvaletler pis, yerler yemek artıklarıyla dolu ve her taraf kokuyor.

Musk kiraları da ödemiyor

Aralık ayının başlarında Twitter’ın ofislerini temizleyen temizlik şirketi çalışanları düşük ücretler ve adil olmayan çalışma koşullarına karşı greve gitmişti. Sosyal ağ eski yüklenici ile işbirliği yapmak istemedi ve temizlikçiler de tekrar işlerinin başına dönmediler.

Twitter ayrıca Seattle’daki ofisinin kirasını ödemeyi de durdurdu ve şimdi bir tahliye ile karşı karşıya. Geçtiğimiz haftalarda sosyal ağ, tasarruf etmek amacıyla genel merkezi de dahil olmak üzere diğer ofislerine kira ödemeyi durdurdu. Yöneticiler mevcut sözleşmelerde yeni şartlar elde etmek veya sözleşmeleri feshetmek istiyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri