Elon Musk, Twitter’a yeni CEO aramaya başladı!

Photo of author

By admin

Elon Musk’ın Twitter’daki CEO’luk görevini devretmek istediği bildirildi. Yaklaşık iki aydır Twitter yöneticisi olan Musk, sosyal medyadaki kontrolünü azaltmaya çalışıyor. Hatta Musk’ın yeni CEO arayışı, Twitter’daki kullanıcılara istifa edip etmemesi gerektiğini soran anketten önce başladı.

Elon Musk, Twitter CEO’luğunu bırakıyor mu?

Yaptığı hamleler ve attığı çılgınca adımlar nedeniyle neredeyse her gün gündeme gelmeyi başaran Elon Musk, geçtiğimiz gün Twitter üzerinde devasa katılımın sağlandığı bir oylama başlattı. Oy verenlerin yüzde 57’sinden fazlası görevi bırakmasını istedi. Anket sonuçları eleştirilirken, Musk’ın yeni CEO’yu aramaya başladığı iddia edildi.

Musk’ın Twitter CEO’luğu yürüttüğü iki aylık süreçte birçok tartışma yaşandı. Çalışanların yarısından fazlasını işten çıkaran isim, ayrıca içerik denetim politikalarında yaptığı değişiklikler ile gündem oldu. Twitter Blue sorunlu şekilde aktifleştirildi ve reklamverenler, Musk’ın “mutlak ifade özgürlüğü” yaklaşımıyla ilgili endişeler nedeniyle reklamları kesti.

Musk daha önce Twitter’ı geçici olarak yöneteceğini söylese de, yeni bir yönetici adayının olmadığını belirtti. Geçtiğimiz gün yapılan anket sonucuna ise “Twitter’ı canlı tutabilecek” birini bulmanın zor olabileceğini söyledi.

Sosyal medya platformunun CEO’luğunu kimin devralacağı hala belirsizliğini koruyor. Ancak şirket içerisinden bazı kişilerin Musk’ın koltuğuna aday olabileceği iddia edildi.

Musk’ın iki aylık Twitter macerası, Tesla hisse fiyatlarının düşmesi başta olmak üzere diğer şirketleri de etkiledi. Platformda yaşanan tartışmalar, ünlü girişimciye olan güveni sarsarken, şirket yönetme becerisinin sorgulanmasına yol açtı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri