Elon Musk’ın anketinden beklemediği bir sonuç çıktı, yasaklar kalkmaya başladı

Photo of author

By admin

Elon Musk, “bir kişinin tam konumumu gerçek zamanlı olarak yayınladığı için askıya alınan hesapların tekrar açılıp açılmayacağını” soran bir anketi yayınladıktan sonra, Twitter’daki bazı gazetecilerin askıya alınmalarını kaldırmaya başladı. Aslında bahsi geçen bu gazeteciler onun gerçek zamanlı konumunu açıklamamıştı, sadece @ElonJet hesabı hakkında fikirlerini yazmıştı. Ankete yaklaşık 3,7 milyon yanıt geldi.

Askıya almaların ardından Musk, gazetecilerin askıya almalarını ne zaman kaldırması gerektiğini soran 30 dakikalık bir anket düzenledi. “Şimdi” yanıtı anketi kazandı ve oyların yüzde 43’ünü aldı.

Ancak Musk “ankette çok fazla seçenek olduğunu” belirterek yeniden yapacağını söyledi. Yenilenen ankette de “Şimdi” yanıtı kazanınca, Musk da askıya almaları kaldırmaya başladı.

The New York Times, CNN, NBC, The Intercept ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan gazetecilerin hesapları, çoğu SpaceX’in sahibi olduğu özel jeti izleyen bir Twitter hesabı olan @ElonJet hakkında tweet attıktan sonra Perşembe günü askıya alınmıştı. ElonJet hesabı ise, gazetecilerin askıya alınmasından daha önce zaten askıya alınmıştı.

Haber yayına hazırlanırken, CNN’den Donie O’Sullivan, The New York Times’tan Ryan Mac, Mashable’dan Matt Binder ve The Washington Post’tan Drew Harwell’in hesapları platformda bir kez daha aktif hale geçti.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri