Elon Musk’tan bir U-dönüşü daha: Son kararını 24 saat geçmeden iptal etti

Photo of author

By admin

Twitter bir kez daha yeni bir politikayı uygulamaya koyduktan bir günden az bir süre sonra bu kararından geri adım attı. Bu haftanın kurbanı, Elon Musk’ın diğer sosyal medya sitelerine harici bağlantıları yasaklama yönündeki ani kararı oldu.

Twitter, Pazar günü artık bazı sosyal platformların bedava reklamının yapılmasına izin verilmeyeceğini açıklayan bir blog yazısı yayınlamıştı. Ardından bu blogu sildi. Yasak, Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Nostr, ve Post sosyal medya sitelerine giden linklere uygulanacak yasağı içeriyordu. Hem gönderiler hem de profil bilgilerindeki yazılar için bu yasak geçerliydi.

Şaşırtıcı olmayacak bir şekilde, Twitter kullanıcıları bu yeni politikayı ateşli bir şekilde eleştirmeye başladı. Musk, hemen kullanıcılara alternatif önerileri olup olmadığını sordu. Bir süre tartışma yaşandıktan sonra ise, yeni politika bilgisi yayınlandı.

Musk, “Yeni engelleme politikası sadece reklam yapma amaçlı açılan hesapları kapsayacak” dedi. Buna ek olarak, bundan sonra yapılacak olan değişikliklerin Twitter’ın anketleri ile şekilleneceğini da söyledi.

Bundan sonra, işler daha da karışık hale geldi. Musk, kısa bir sonra “arada bir link paylaşmaktan bir zarar gelmeyecektir” dedi.

Yaşanan bu son olay, Twitter’ın yeni kuralları hakkındaki tutarsızlık ve keyfiliği bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri