Elon Musk’tan yeni açıklama! Twitter’ın kaderi değişebilir

Photo of author

By admin

Elon Musk, pazar günü özür dilediği bir dizi dramatik politika değişikliğinin ardından, ileriye dönük tüm büyük değişiklikler için oylama yapılacağını açıkladı. Yaklaşık 2 ay önce Twitter CEO koltuğuna oturan Elon Musk, platformun geleceği için yeni aday arayışına girdi.

Elon Musk, Twitter CEO koltuğunu bırakacak

Salı günü açıklama yapan Musk, uygun bir aday bulduğunda Twitter’ın başkanı olarak istifa edeceğini söyledi. Musk’ın pazar günü oluşturduğu ankete katıla kullanıcıların yüzde 57’den fazlası, Musk’ın istifa etmesi yönünde oy kullandı.

Konu hakkında açıklama yapan Musk, “İşi alacak kadar aptal birini bulur bulmaz CEO’luktan istifa edeceğim! Bundan sonra sadece yazılım ve sunucu ekiplerini çalıştıracağım.” ifadelerine yer verdi. Musk’ın anketinde 17.5 milyondan fazla kişi oy kullandığını belirtmekte fayda var.

Musk’ın yönetimindeki Twitter, ünlülerin hesaplarını askıya alma, işten çıkarmalar, eski çalışanlardan davalar gibi bir dizi sorunlar ile boğuşmaya devam ediyor. Yaşanan kullanıcı ve gelir kaybını durdurmak için yakın zamanda CEO koltuğuna yeni bir ismin oturması bekleniyor.

Twitter Blue aboneliği nedeniyle ilaç şirketi Eli Lilly and Co, sahte bir hesabın “İnsülinin artık ücretsiz olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz” tweet’inden sonra hisse düşüşü yaşadı. Platformda yaşanan ani değişiklikler, reklamverenlerin Twitter’a güvenini sarsarak gelir kaybı ile sonuçlandı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri