@ElonJet Twitter’a geri döndü

Photo of author

By admin

TechCrunch’ın bildirdiğine göre Sweeney, Musk’ın uçağını hala takip eden ancak konuma 24 saatlik bir gecikme ekleyen @ElonJetNexDay adlı yeni bir hesapla geri döndü.

Sweeney’nin çabası, Twitter’ın “kamuya açık bilgilerin makul bir süre geçtikten sonra, bireyin artık fiziksel zarar görme riski altında olmaması için” paylaşılmasına izin verildiğini belirten yeni kurallarına uyma çabası gibi görünüyor. Ancak hesap kısa bir süre önce çevrimiçi oldu, bu nedenle Twitter’ın olayı bu şekilde görüp görmeyeceği henüz belli değil.

Sweeney ve @ElonJet hesabı bir süredir Musk’ın radarında. Ocak ayında, Musk Twitter’ı satın almak için bir anlaşma yaptığını duyurmadan birkaç ay önce, Sweeney’e hesabı silmesi için 5.000 dolar teklif etmişti. Sweeney teklifi reddetmiş ve bunun yerine 50.000 dolar istemişti. O dönemde @ElonJet’in yarım milyondan fazla takipçisi vardı.

@ElonJet Twitter’a geri döndü

Yasak, Elon Musk’ın oğlu X Æ A-12‘yi taşıyan bir arabanın Los Angeles’ta bir takipçi tarafından takip edildiğini söylemesinin ardından geldi. Twitter kısa süre sonra Sweeney’e hesabının “Twitter kurallarını çiğnediğini” söyledi, ancak bu kuralların hangileri olduğunu belirtmedi. Musk daha sonra Sweeney ve “ailesine zarar verilmesini destekleyen kuruluşlara” karşı “yasal işlem” başlatılacağını söyledi.

Sweeney’nin @ElonJet izleme botunun şu anda Mastadon’da 67.000 takipçisi var ve Facebook ve Instagram’da Musk ve diğerlerine ait jetleri takip ediyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri