Eşiyle ilgili anlattığı hikayenin çalıntı olduğu söylenen Kadir Doğulu’ndan cevap: Herkesin yaşadığı bir şey

Photo of author

By admin

Geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye Yılbaşı programında eşi Neslihan Atagül ile yaşadığı bir olayı anlatan Kadir Doğulu’nun, bu olayı sosyal medyadan alıntıladığı iddia edilmişti. Önceki akşam Yeniköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülenen Kadir Doğulu, çalıntı iddiasına açıklık getirdi.

“HERKES ALGIDA EŞSİZ AMA YAŞANTI OLARAK BİR”

Anlattığı olayı çoğu kişinin yaşadığını söyleyen Doğulu, “Hepimiz birbirimizin aynısıyız, benziyoruz birbirimize. Bu sadece bana ait bir hikaye değil. Herkesin yaşadığı bir hikaye. Biz hepimiz birbirimizle aynıyız. Herkes yaşıyor. Sizler de eşiniz ve kız arkadaşınız ile bu tarz olaylar yaşamıyor musunuz? Birilerinin daha yaşıyor olması anormal değil. Herkes algıda eşsiz ama yaşantı olarak bir. Şu örneği vereyim, herkes arife günü trafiğe yakalanmayayım diye çıkmıyor ertesi gün çıkar trafiğe yakalanır” dedi.

“URAZ’IN GÖNDERMESİNDEN HABERİM YOK”

Uraz Kaygılaroğlu bu olayların ardından sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile Kadir Doğulu’nun anlattığı bu olaya gönderme yapmıştı. Bu sorular üzerine ise Doğulu, “Benim bir şeyden haberim yok, göndermeden haberim yok.” diye konuştu.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri