Evernote’ta önceki notlara erişim kolaylaştı: İşte yeni gelen özellik

Photo of author

By admin

Daha çok not alma uygulaması olarak kullanılan Evernote, bu hafta yayınlanan güncellemeyle kullanışlı bir özellik kazandı. Geri bağlantılar sayesinde kullanıcılar önceki notlara kolayca dönebilecek. Şirket, bunun kullanıcılar tarafından en çok istenen özelliklerden biri olduğunu söylüyor.

Evernote, kullanıcıların bir notu diğerine bağlamasına izin veriyor ancak önceki notlara geri dönmek çok kolay değil. Not uygulaması backlinks özelliğiyle, artık kullanıcılar ana uygulama ekranına geri dönül tekrar arama yapmak zorunda kalmadan belli bir nota geri dönebiliyor. Tek bir dokunuşla eski notlar görülebiliyor. Evernote’a göre geri bağlantılar, fikirleri birbirine bağlamayı çok daha kolaylaştırıyor.

Evernote, yeni özelliği Evernote Personel, Professional ve Teams kullanıcılarına sundu. Backlinks, hem web hem de mobil uygulamada kullanılabiliyor. Aralık ayında premium aboneler için çevrimdışı notlar eklenmiş, iOS 16 için kilit ekranı araç takımlarıyla (widget) güncellenmişti.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri