Fotoğraf “Geri dönüyor” iddialarına neden olmuştu! Şimşek’in yakın çevresine sarf ettiği cümle ortalığı fena karıştıracak

Photo of author

By admin

Eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 16 Aralık 2022’de Enerji Bakanlığı’nın düzenlediği “Doğalgaz Depolama Tesisi Kapasite Artış Töreni”ne katılmış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte kurdele kesmişti. Şimşek’in bu hareketi ise siyasi kulisleri hareketlendirmiş ve akıllara “Nurettin Nebati’nin yerine Şimşek mi geliyor?” sorusunu getirmişti.

“BEN İSTEMEDİM, ADAMLARI AYARLADI”

Aylar sonra konuyla ilgili sessizliğini bozan Şimşek’in yakın çevresine “Dönmem. Bana bir görev verilse bile bana bırakmaz, dönmemin bir anlamı olmaz” dediği iddia edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte çekildiği fotoğraf için de Şimşek’in “Ben istemedim, adamları ayarladı” yorumunda bulunduğu öne sürüldü.

“BÖYLE ENFLASYON MU DÜŞER?”

Sözcü gazetesinden Veli Toprak’ın haberine göre enflasyonun ineceği tezlerine katılmadığını da belirten Şimşek, iktidarın ekonomi politikasını ise şöyle değerlendirdi: “Sürekli para basılıyor, halen de basılacak gibi görünüyor. Böyle enflasyon mu düşer? BİM’e, A-101’e baskı yapmakla, ‘Fiyatları indirin, zam yapmayın’ demekle enflasyon düşmez. Bildiğim bir marketin kar marjı sadece yüzde 4. Nereye kadar ‘Zam yapmayın’ diyebilirsiniz.”

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri