Galatasaray Espor, yeni Valorant takım koçunu duyurdu

Photo of author

By admin

Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi’nde mücadele edecek Galatasaray Espor’un kadrosunun duyurulmasının ardından yeni takım koçu da belli oldu.

GALATASARAY ESPOR YENİ VALORANT KOÇUNU DUYURDU

Galatasaray Espor’un 11 Ocak’ta Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “VALORANT takımımıza koç olarak katılan Mustafa “manur” Çakmanus’a hoş geldin diyoruz!” sözlerine yer verdi.

Daha önce Fawes, SHN Esports ve Galakticos’ta koçluk yapan Mustafa “manur” Çakmanus, artık Galatasaray Espor bünyesinde devam edecek.

“TÜM YÖNETİME VE OYUNCULARA TEŞEKKÜR EDERİM”

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bugüne kadar vakit geçirdiği tüm Team Galakticos yönetimine ve oyuncularına teşekkür eden Mustafa “manur” Çakmanus, takımdaki süresi boyunca desteklerini esirgemeyenlere de teşekkürlerini sundu.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri