Galaxy S22’nin sevilen kamera uygulaması daha fazla telefona geliyor

Photo of author

By admin

Android 13 güncellemesi konusunda rakiplerinden daha hızlı davranarak kullanıcıların beğenisini kazanan Samsung, cihazlara yeni özellikler getirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Şimdi Güney Kore’li dev Galaxy S22’nin sevilen kamera uygulaması Camera Assistant’ı daha fazla Galaxy cihaza getirmeyi planlıyor.

Samsung Camera Asistant daha fazla Galaxy cihaza geliyor

Galaxy S22 için bu yılın Ekim ayında kullanıma sunulan Samsung Camera Asistant, cihaz sahipleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Kullanıcılara kamera üzerinde daha fazla denetim imkanı sunan bu uygulama, Otomatik HDR, Otomatik Lens Değiştirme, Deklansör Hızlandırma gibi birçok özellik için özelleştirme fırsatı sunuyor.

Ayrıca uygulamada dikkat çeken diğer özellikler arasında, Fotoğraf modunda deklanşör tuşu ile video çekimi desteği ve durağan görüntülerde hareket bulanıklığını azaltan bir Hızlı Çekim özelliği yer alıyor.

Yeni uygulamanın hangi cihazlarda kullanıma sunulacağı veya ne zaman piyasaya sürüleceği şu an için net değil. Ancak Samsung’un Galaxy cihazların kamera deneyimini geliştirmek için Expert Raw uygulaması da dahil olmak üzere önemli attığını düşünürsek, kullanıcıların uzun bir süre beklemeyeceğini söyleyebiliriz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri