Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı!

Photo of author

By admin

Akıllı telefon dünyasının en önemli serilerinden biri olan Galaxy S serisi, 2023 yılının ikinci ayında tüm özellikleriyle karşımıza çıkacak. Her ne kadar bu etkinlik için henüz kesin bir tarih verilmiş olmasa da Samsung’a yakın kaynaklar, Şubat ayının ilk yarısı içerisinde bu tanıtımın yapılmasının muhtemel olduğunu söylüyor.

Neredeyse her hafta yeni bir özellik sızıntısıyla karşımıza çıkan bu yeni telefonlar, bu defa ise tasarımlarını gözler önüne seren görsellerle adından bahsettirdi.

Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı!

Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerine ait olduğu iddia edilen görüntülerin paylaşılmasıyla birlikte hemen herkes eski tasarımlarla yenilerini karşılaştırmaya koyulurken, Galaxy S23 Ultra ile selefi arasında tasarım yönünden çok da göze çarpan bir detay olmadığını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte eğer Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’a ait olduğu iddia edilen görseller, gerçekten yeni cihazların tasarımına aitse işte o zaman bu iki model için S23 ile S22 arasında ciddi bir tasarım farkının bulunduğundan bahsedebiliriz. Öyle ki bir önceki modelde, 3’lü kamera dikey konumlanmış bir kamera adası içerisinde yer alıyordu. Ancak Galaxy 23’e ait olduğu iddia edilen görsellere baktığımız zaman burada herhangi bir kamera adasının bulunmadığını ve kameraların tıpkı Galaxy S23 Ultra modelinde olduğu gibi alt alta sıralandığını görüyoruz. Bakalım tanıtıma sayılı günler kala, yeni cihazlara ilişkin daha ne gibi bilgiler öğreneceğiz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri