Google merakla beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

Photo of author

By admin

Şirket, yeni araçların “gizliliğini ve güvenliğini teknik olarak sağlamak için verilerin nasıl, ne zaman ve nerede işlendiğini” dönüştürmek üzere tasarlanan Google’ın Korumalı Bilişim girişiminin bir parçası olduğunu söylüyor.

İlki, nesneleri algılamak ve ekranda göründükleri anda bir bulanıklık uygulamak için makine öğrenimini kullanan, artık Github’da bulunan Magritte adlı dahili bir proje. Bununla plakalar, dövmeler ve benzeri rastgele nesneleri gizleyebiliyorsunuz. Google, blogda “Bu kod, özellikle daha fazla gizlilik güvencesi vermek isteyen video muhabirleri için oldukça kullanışlı” diye yazdı. “Bu açık kaynak kodunu kullanarak, kameramanlar bir videodaki nesneleri bulanıklaştırırken zamandan tasarruf edebilir.”

Google merakla beklenen özelliği kullanıma sunuyor!

Uzun adı “Fully Homomorphic Encryption (FHE) Transpiler” olan diğer kod ise, geliştiricilerin kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişmeden şifrelenmiş veriler üzerinde hesaplamalar yapmasına olanak tanıyor. Google bunun finansal hizmetler, sağlık hizmetleri ve devlet gibi sektörlere yardımcı olabileceğini söylüyor: “burada hassas verilerin işlenmesiyle ilgili güvenlik garantisi en yüksek öneme sahip.”

Google, PET’lerin çoğunlukla akademik bir alıştırmadan sonra ana akıma girmeye başladığını belirtiyor. Beyaz Saray kısa süre önce teknolojiyi lanse etti ve “araştırmacılara, doktorlara ve izin verilen diğer kişilerin, verilerin tamamına erişmeden hassas verilerden içgörü elde etmelerine izin verecek” dedi. Google, hem ABD hem de Birleşik Krallık hükümetlerinin bu yıl mali suçlar ve halk sağlığı acil durumları etrafında PET çözümleri geliştirmek için bir yarışma düzenlediklerini kaydetti.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri