Google Stadia Kontrolcüsü Bluetooth ile Kullanılabilecek

Photo of author

By admin

Google, geçtiğimiz yıl Stadia hizmetini 18 Ocak 2023 tarihinde sonlandıracağını duyurmuştu. Bunun ardından Stadia hizmetine bağlı olan kontrolcüye ne olacağına dair birçok soru ortaya çıktı. Google, kullanıcıların kontrolcüyü Bluetooth ile kullanmasını sağlayacak bir self servis aracı yayınlayacağını duyurdu.

Bu araç, kontrol cihazının aygıt yazılımında devre dışı bırakılmış bir özellikti. Etkinleştirildikten sonra Stadia kontrolcüsü diğer cihazlarla standart bir Bluetooh cihazı olarak kullanılabilecek. Bu güncelleme müşterilerin kontrolcülerini kullanılamaz hale getirmek yerine diğer cihazlarla kullanıma devam edilmesini sağlıyor.


Ayrıca Google, hizmeti kapatmadan önce Stadia oyuncuları için son bir oyun olan Worm Game adlı oyunu yayınladı. Bu oyun şirket içinde Stadia’nın özelliklerini test etmek için kullanılıyordu. Peki siz Stadia Kontrolcüsünün Bluetooh ile kullanılabilir olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri