Google Takvim, rastgele etkinlikler oluşturuyor

Photo of author

By admin

Günümüzü planlarken kullandığımız en popüler uygulamalardan Google Takvim, birkaç gündür kullanıcılarına hata veriyor. Kullanıcıların oluşturmadığı etkinlikleri rastgele takvime kaydeden uygulama, verileri genelde bağlı hesap veya gmail hesaplarından alıyor.

Google Takvim, Gmail hesaplarınıza göre rastgele etkinlikler oluşturuyor

Son birkaç gündür Google Takvim, kullanıcıların oluşturmadığı etkinlikleri uygulamaya kaydediyor. Uygulama, Gmail veya diğer bağlı hesaplarınızdan aldığı verilere göre bu tarz etkinlikler oluşturmakta ve uygulama bu etkinlikleri tüm gününüzü kapsayacak şekilde oluşturmakta.

Google hatannın kesin nedenenini henüz açıklamadı. Ancak durumu düzeltmek amacıyla uygulamaya yakında bir güncelleme sunabilir. Şimdilik bu durumu çözmek için uygulama ayarlarından Gmail’den etkinlikleri otomatik olarak takvimime ekle seçeneğini iptal edebilirsiniz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri