Google Takvim Uygulaması Yanlışlıkla Rastgele Etkinlik Oluşturuyor

Photo of author

By admin

Çok sayıda kullanıcı, son birkaç gün içerisinde Google Takvim uygulamasında tuhaf bir aksaklık olduğunu bildirdi. Uygulama, kullanıcıların aldığı mail iletilerinin içeriğine göre tüm gün süren rastgele ve var olmayan etkinlik oluşturuyor.

9to5Google’da belirtilen habere göre teslimat bildirimleri, satın alma makbuzları ve haber bültenleri dahil olmak üzere çeşitli e-postalar, tüm gün süren etkinlikler olarak görülüyor.

Google ise henüz bu durumla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil.

Bu sorunu yaşayan kullanıcılar için şimdilik geçici bir çözüm yöntemi de mevcut. Google Takvim ayarlarınıza girip “Gmail’den Etkinlikleri Göster” ayarını kapatırsanız takvime mail içerisinden etkinlik eklenmeyecektir. Bu ayar aynı zamanda genel olarak istenmeyen davetleri takviminizden uzak tutmak için yapabileceğiniz en iyi yöntem.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri