GTA Online, Yılbaşı İçin The Gooch Adlı Bir Karakter Ekledi

Photo of author

By admin

Dünyanın dört bir yanında yeni yıl heyecanı yaşanırken, oyunlar da elbette ki bu heyecana ortak olmak için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Fortnite, Overwatch 2 gibi oyunlar, doğrudan yılbaşına özel etkinlikler yaparken GTA Online ise oyuna yeni bir karakter ekledi. 

Rockstar, açıkça ikonik karakter The Grinch’ten esinlendiği karakterine The Gooch adını verdi. Yılbaşı zamanı Los Santos sokaklarında dolaşıyorsanız, her an tetikte olmanızda fayda var. Öte yandan The Gooch’un üstesinden gelebilenler, diğer oyuncularla oldukça eğlenebiliyor.

The Gooch ile nasıl karşılaşabilirsiniz

Pasaklı bir Noel Baba gibi giyinen The Gooch, ayrıca rengarenk bir babun maskesi takıyor. Oyun sunucusunda en az iki kişi varsa ortaya çıkan The Gooch ile karşılaşmanız için bir açık alanda olmanız ve o anda bir görev yapmıyor olmanız gerekiyor. Yeşil bir dumanla gelen The Gooch, üzerinize saldırıp sizi yere deviriyor ve bazı paralarınızla oyunda can doldurmak için kullandığınız “atıştırmalıklarınızı” çalıyor. 

Sonrasında ise siz kendinize gelirken The Gooch, elinden geldiği kadar hızlı bir şekilde kaçmaya başlıyor. The Gooch çok çevik değil ama gerçek bir ciğersiz gibi koşmasına yetecek kadar staminaya sahip. Ayrıca pek öyle kolay devrilen bir karakter de değil. 

The Gooch’u devirebilirseniz, elbette ki GTA’da olmanın hakkını verip kendisini bir araba dövebiliyorsunuz. Sonrasında ise sizden çaldığı her şeyi, hediye paketi şeklinde düşürüyor. Hatta bu paketin içinde fazladan 25 bin GTA doları ve The Gooch maskesi çıkıyor. 

Sonrasında oyuncular bu maskeyi takarak diğer oyuncuları korkutabiliyorlar. Bu karakter oldukça eğlenceli karşılaşma açık bir şekilde oyuna yılbaşı için eklenmiş durumda. Rockstar, bu karakterin ne kadar oyunda kalacağını henüz açıklamazken, fırsatınız varken oyunda bol bol gezmeniz, The Gooch ile karşılaşma şansınızı arttıracaktır. 

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri