Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğini söyleyen Bircan Bali’ye tepki yağıyor: Bu kadına şiddet

Photo of author

By admin

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Bircan Bali, bugünkü canlı yayınında genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın cuma akşamı bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiğini ileri sürdü. Sosyal medya hesabından bileklerini göstererek intihar iddiasını kesin bir dille yalanlayan Hafsanur Sancaktutan, zehirlendiği için hastanelik olduğunu söyledi. Oyuncunun açıklamasına inanmayan Bali, kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi.

BİRCAN BALİ: MAHKEMEYE VER, HTS KAYITLARINI İSTEYECEĞİM

Hafsanur Sancaktutan’ın “Zehirlendiğim için hastanelik oldum. İntihar yok” diyerek bileklerini paylaşmasına inanmayan Bali, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bileğini güzel kamufle etmiş. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra mide yıkatacak ne yemiş olabilir? Bunun bir intihar teşebbüsü olduğunu ben biliyorum. Dava açarsa HTS kayıtlarını çıkartacağım. O gün telefonda ne söylenildiyse ortaya çıkacak. Haklı çıkmak için her şeyi yaparım” dedi.

BİRCAN BALİ’YE TEPKİ YAĞIYOR

Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğinden emin olduğunu söyleyen Bali’nin geri adım atmaması ve oyuncunun bileğini paylaşması tepki çekti. Bali’nin sözlerine sözlü şiddet olduğunu söyleyen kullanıcılar, “Buna artık bir dur deyin” diyerek sitem etti.

NE OLDU?

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, bugün canlı yayında yaptığı açıklamada Hafsanur Sancaktutan’un ayrılık sonrası yaşadıklarını kaldıramayarak intihar teşebbüsünde bulunduğu iddia etti. Genç oyuncunun bileklerini kestiğini söyleyen Bali, “Hafsanur, eski sevgilisi ile tartışarak ilişkisini bitiriyor. Daha sonra evinde ilaç içerek bileklerini kesiyor. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hafsanur’un midesi yıkanıyor ve bileklerine müdahale ediliyor. Hafsanur bu olayın gizli kalmasını istemiş” dedi.

Hafsanur Sancatutan ise iddiayı kesin bir dille yalanladı. Kestiğini iddia ettiği bileklerini gösteren Sancaktutan “Çok fazla mesaj geldi. Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

İşte Bircan Bali’ye gelen tepkilerin bazıları…

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri