HDP’den AYM’ye başvuru: Kapatma davasıyla ilgili işlemler seçim sonrasına bırakılsın

Photo of author

By admin

“SEÇİMLERİN ARDINDAN DEVAM EDİLSİN”

Sancar, AYM’ye yapılan başvuruda, kapatma davası kararının seçimlerin sonrasına bırakılmasının istendiğini kaydetti. Mithat Sancar, HDP’nin başvurusunda tüm muhakeme işlemlerinin seçimlere kadar durdurulmasını ve seçimlerin ardından devam edilmesi talep edildi.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar.

“AYM DAVA İLE İLGİLİ İŞLEMLERİ DURDURMALIDIR”

Sancar, açıklamasında şunları ifade etti: “Bütün bu işlemlerin bugüne kadar devam etmesi ve davanın şu aşamaya gelmesinin yarattığı çok ciddi sorunlar var. Bugünkü başvurumuzun konusunu da Türkiye’de bütün seçim sürecine, demokrasiyle ilgili bütün ilkelere büyük zararlar verme ihtimalini gözeterek AYM’den talepte bulunmamız oluşturuyor. AYM’ye yaptığımız başvuruda biz bu dava ile ilgili bütün muhakeme işlemlerinin 18 Haziran 2023 seçimleri sonrasına bırakılmasını talep ettik. AYM, bu dava ile ilgili işlemleri durdurmalıdır.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri