iFixit, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için yedek parça satışına başladı

Photo of author

By admin

Firmaların uzun yıllar boyunca göz ardı ettiği kişisel tamir hakkı, geçtiğimiz yıl içerisinde önemli gelişmelere tanıklık etti. Gelecek yasalara şimdiden uymak için Apple, Samsung ve Google gibi birçok firma, artık ürünleri için yedek parça satışına başladı. Parça satışı dışında tamir kılavuzları da sunan firmalar, artık birçok kullanıcı için alternatif bir tamir seçeneği başlatmış oldu. Bu firmalardan biri olan ve iFixit ile ortaklaşan Google, şimdi de Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için yedek parça satışına başladı.

Pixel 7’nin yedek parçaları iFixit üzerinden satışa sunuldu

Daha önce birçok firma ile iş birliği yapan iFixit, Google’ın da bu açıdan tercihi olmuş. Kasım ayında Pixel 6a için yedek parça satışına başlayan firma, şimdi de Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için yedek parça satışına başlıyor. Pixel 7’nin AMOLED paneli 130 dolar, Pixel 7 Pro’nun LTPO AMOLED paneli ise 200 dolar olarak satışa sunulmuş. Her iki cihazın yedek bataryası ise 43 dolar olarak satışa sunulmuş.

iFixit, batarya ve ekran paneli dışında her iki cihaz için de kamera lensleri, ekran yapıştırıcısı, grafit levha ve siyah silikon ped satışa sunmuş durumda. Ayrıca isteyenler, yedek parçalarla beraber tamiri kolaylaştıracak araçları da oldukça makul bir fiyata satın alabiliyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri