Instagram, çalınan Instagram hesaplarını geri almayı kolaylaştırıyor

Photo of author

By admin

Instagram, kullanıcıların hesaplarını güvende tutmalarına yardımcı olmak için yeni bir dizi özellik sunuyor. Instagram’ın web sitesindeki Instagram.com/hacked destek sayfası, hesapları ele geçirilen kullanıcıların sorunu bildirmesine ve hesaplarına yeniden erişim kazanmak için adımlar atmasına olanak tanıyor.

Instagram destek sayfası

Kullanıcılar bu sayfada, saldırıya uğramak, şifrelerini unutmak, iki faktörlü kimlik doğrulamaya erişimi kaybetmek veya hesaplarını devre dışı bırakmak gibi yaşadıkları belirli sorunu belirtmek için bir seçenekler listesinden seçim yapabilecekler. Burada, kullanıcılara hesaplarını kurtarmalarına yardımcı olacak bir dizi adımda rehberlik verilecek. Bir kullanıcı, bilgileriyle ilişkilendirilmiş birden fazla hesabı varsa, hangi hesapla ilgili yardıma ihtiyacı olduğunu seçebilecek.

Instagram, yeni sayfaya ek olarak, kullanıcıların birden fazla yöntem kullanarak hesaplarına yeniden erişmelerini sağlayan bir özelliğe erişimi de genişletiyor. Instagram kullanıcıları, bu süreçte yardımcı olmak için şu andan itibaren arkadaşlarından kimliklerini doğrulamalarını isteyebilir.

Instagram ayrıca, platformunda bilgisayar korsanlığını gerçekleşmeden önce önlemenin yeni yollarını test ediyor. Şirket, kötü niyetli olduğu belirlenen hesapları tespit etmek ve kaldırmak için zaten otomatik sistemlere sahip.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri