iPhone sahipleri buraya! Bu özelliği kapatarak şarj sürenizi artırabilirsiniz

Photo of author

By admin

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü iPhone 14 Pro, akıllı telefon dünyasında oldukça ses getirdi. Öyle ki özellikleriyle dikkat çeken modelin şimdi de Hep Açık Ekran (Always On Display) özelliği açıkken ne kadar şarj tükettiği belli oldu. Ayrıca ortaya çıkan sonuç Android pazarındaki rakibi ile de karşılaştırıldı.

iPhone 14 Pro, Hep Açık Ekran özelliği aktifken ne kadar şarj tüketiyor?

Apple, 7 Eylül 2022 tarihinde gerçekleştirdiği Far Out etkinliğinde merakla beklenen iPhone 14 serisini tanıttı. Öyle ki bu seride öne çıkan Pro modeli, batarya bakımından seleflerine göre 1 saat daha fazla kullanım imkanı sunuyor.

Apple, iPhone 14 serisi ile birçok yeni özelliği hayatımıza soktu. Bunlardan birisi de Hep Açık Ekran özelliği. Öyle ki bu özellik sayesinde cihaz ekranınız kapalı olsa dahi, kilit ekranınız soluk bir şekilde gözükür. Böylece saat, tarih ve uyarılar gibi önemli bilgilere bakmak için ekranı açmanız gerekmez.

Bu özellik ilgi çekmesi bir yana, aynı zamanda ne kadar şarj tükettiğine dair merak uyandırmıştı. Şimdi ise PhoneBuff adında bir YouTuber, yaptığı testle Hep Açık Ekran özelliğinin ne kadar şarj tükettiğini ortaya çıkardı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri