İzleyenleri ‘Dolandıran’ Fragmanlar Artık Tarih Olacak!

Photo of author

By admin

Vizyona girecek filmler hakkında önceden ipuçları edinebildiğimiz, çoğu zaman izleyicileri heyecanlandırmak için hazırlanan fragmanlar pek çok hileye de yer verebiliyor. Fakat bazı yapım şirketleri, bu hileleri bir adım öteye taşıyarak tamamen sahte ögelere bile yer verebiliyor.

Bugünse ABD’den bu sahteciliğin önüne geçecek emsal bir karar geldi. ABD’li Savcı Stephen Wilson, iki Ana de Armas hayranının açtığı davada film stüdyolarının artık ‘yanlış reklamdan’ dolayı dava edilebileceğine hükmetti.

Stüdyo, fragmanın aldatıcı olmadığını savunmuştu:

  • Davalık olan o fragman.

Dava, ‘Yesterday’ filminin fragmanında Ana de Armas’ı gören; filmdeyse Armas’ın A’sına bile rastlayamayan iki hayran tarafından açılmıştı. Söz konusu film, dünya devlerinden Universal stüdyosu tarafından yayınlanmıştı. Universal avukatları, fragmanın “sanatsal ve betimleyici çalışma” olduğunu bile savundu.

Ana de Armas, aslında Yesterday filminde gerçekten de rol alacaktı. Fakat Armas, daha sonrasında kadrodan çıkarılmıştı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri