Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener’i hastanede ziyaret etti

Photo of author

By admin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “kalp çarpıntısı ritim bozukluğu” rahatsızlığı nedeniyle Ankara’da hastaneye kaldırıldı. Güven Hastanesi’nde tedavi altına alınan Meral Akşener’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

KILIÇDAROĞLU’NDAN AKŞENER’E HASTANEDE ZİYARET

Haberi alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener’in tedavi gördüğü hastaneye geldi. Akşener’e geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu son durumu hakkında bilgi aldı.

“UMARIM KISA SÜRE İÇERİSİNDE SAĞLIĞINA KAVUŞUR”

Hastane çıkışı gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, “Sayın genel başkana geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur ve taburcu olur. Hekim arkadaşlarım da durumunun iyi olduğunu söylediler. Malumunuz yoğun bir siyasi gündemimiz var. Doktorlar görüşmemize izin vermiyorlar. Doğru da olmaz bu aşamada.” dedi.

“GÖZLEM AMACIYLA HASTANEDE KALACAK”

Akşener’in son durumu hakkında bilgi veren İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, “Genel Merkez’deki bir toplantı esnasında kendisi bir çarpıntı hissetti. Hepiniz biliyorsunuz yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Bu çarpıntı üzerine biz hastaneye gelmeyi uygun gördük. Acil serviste tetkikleri yapıldı. Bütün tetkikleri tamamlandı. Bu gece gözlem amacıyla hastanede kalacak. Yarın taburcu edilmesi planlanıyor. Endişe edecek bir durum yok.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri