Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye Sinan Ateş çağrısı: Kapısına gelen polislere hakaret eden ismi polise teslim et

Photo of author

By admin

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in Ankara’nın göbeğinde suikasta kurban gitmesi Türkiye siyasetindeki gerilimi de tırmandırdı. MHP lideri Bahçeli’nin Sinan Ateş cinayeti üzerinden kendisine yönelik sert sözlerine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün partisinin grup toplantısında yanıt verdi.

“BAĞIR BAHÇELİ BAĞIR, DAHA ÇOK BAĞIRIRSIN”

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı; “Bugün çıkmış bağırıyor, bağır Bahçeli bağır, daha çok bağırırsın. Sinan Ateş bizim de evladımızdır. CHP’de ülkücü arkadaşlarımız var. Sinan Ateş onların da evladı, kardeşi, yol arkadaşları. CHP şehidin hakkını savunacaktır. Bu benim CHP ülkücülerine karşı sorumluluğumdur.

“MAFYA İLE FOTOĞRAF VERE VERE YANINDAKİ GENÇLERE YANLIŞ MESAJLAR VERDİN”

Madem bu kadar bağırıyor, çağırıyor söyleyeyim. Yanında azmettiricileri barındırıyorsun, teslim edeceksin. Mafya ile fotoğraf vere vere yanındaki gençlere yanlış mesajlar verdin. Onlar da mafyacılık oynadı, her şeyi berbat ettiler. Bilmiyor muyuz sanıyorsun. Bir şehit var ortada, bu kan yerde kalmayacak. Kapısına gelen polislere hakaret eden azmettiricileri teslim edeceksin. Bu kadar net söylüyorum. Şimdi çık istediğin kadar bağır.”

KILIÇDAROĞLU KİMİ KASTETTİ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bahçeli’ye yaptığı “Kapısına gelen polislere hakaret eden azmettiriciyi teslim edeceksin” çağrısında bahsi geçen kişinin MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz olduğu iddia ediliyor.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

Bugün partisinin grup toplantısında kendisini Sinan Ateş cinayetine sessiz kalmakla suçlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklenen MHP lideri Bahçeli şu ifadeleri kullanmıştı; “Dikkat, temkin, sabır, uyanıklık şarttır. Kimse unutmasın kurt kışı atlatır, yediği ayazı unutmaz. Biz bunlara figüranlık yapan onursuzları tanıyoruz. Milletvekilimiz ahlaksızca suçlandı, töhmet altında bırakıldı. Ülkü ocakları hain bir kuşatma altına alındı. Şiddetli bir cephe açılıp, ittifakla harekete geçildi.

“SAYIN KILIÇDAROĞLU SUSKUN DEĞİLİM, GEREKLİ NOTLARI ALIYORUM”

Kılıçdaroğlu’na da sosyal medya mesajıyla suskunluğumuzun nedenini sorma gereği doğdu. Suskunluğumuz asaletimizdendir, bir lafa bakarız laf mı diye bir de söyleyene bakarız adam mı diye… Edebimiz el vermez, edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap edebi elden gidene… Sayın Kılıçdaroğlu suskun değilim, seviyesiz ithamlarınızı seyredip gerekli notlarımı aldım, alıyorum.

KILIÇDAROĞLU’NA HODRİ MEYDAN

Sayın Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum. Gel tek bir evladımı al yüreğin kaç okka görelim. Teşvik edici kışkırtmalara kapalıyız. Türkiye’yi kavga iklimine çekmek isteyenler şerefsiz kere şerefsizdir. Oyuna gelmeyeceğiz. Biz bir işin önüne değil arkasına ve sonuna bakarız. Bütün kirli çamaşırları, gavur uzantılarını bir bir teşhis ediyoruz.”

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri