Krafton, The Callisto Protocol için 162 milyon dolar harcadı

Photo of author

By admin

Zorlu bir lansman döneminden geçen The Callisto Protocol için yayıncı şirketi Krafton’un 162 milyon dolar ödeme yaptığı bildirildi ve The Callisto Protocol’ün düşük performansı nedeniyle istenilen tarihte satış hedefine ulaşamayacak.

THE CALLISTO PROTOCOL’ÜN SATIŞ HEDEFİ 2 MİLYON OLDU

Analist firması Samsung Securirites, The Callisto Protocol’in 5 milyon adet satış yapmasını bekliyordu, ancak mevcut satış sıralaması göz önüne alındığında bu yıl içerisinde yalnızca 2 milyon adet satışa ulaşabileceği bildirildi.

The Callisto Protocol’ün 2 Aralık’ta PC ve konsollarda piyasaya sürülmesiyle beraber optimizasyon sorunları nedeniyle zorlu bir lansman sürecinden geçti.

THE CALLISTO PROTOCOL KONUSU

Bu hikâye odaklı üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu günümüzden 300 yıl sonrasında geçiyor ve oyuncular Jüpiter’in uydusu Callisto’da yer alan maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Prison’a atılmış kader kurbanı Jacob Lee rolünü üstleniyor. Mahkûmlar korkunç canavarlara dönüşmeye başlarken hapishane de kaosun içine sürükleniyor. Jacob hayatta kalmak için Black Iron Prison’dan kaçarak güvenli bir yere ulaşmalı, bu sırada da Callisto’nun yüzeyi altında gömülü karanlık ve rahatsız edici sırları açığa çıkarmalı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri