Lenovo’dan çift ekranlı dizüstü bilgisayar!

Photo of author

By admin

Katlanabilir ya da çift ekranlı cihazların sayısı günden güne artıyor. Artık birçok markanın telefon ve laptop modellerinde katlanabilir ekranlı çözümler sunduğunu görüyoruz. Lenovo ise bu duruma farklı bir çerçeveden bakarak yeni Yoga Book 9i modelini CES 2023 fuarında tanıttı.

Lenovo Yoga Book 9i farklı tasarımıyla dikkat çekiyor

Bir yanıyla dizüstü bilgisayar diğer yanıyla tablet olarak isimlendirebileceğimiz yeni Yoga Book 9i, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Farklı şekilde konumlandırılabilen bir klavye ile birlikte sunulan yeni dizüstü bilgisayar, iki ekran üst üste şekilde bir kullanım imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra bilgisayarı, fiziksel klavye olmadan klasik bir laptop gibi kullanmak da mümkün.

Dünyanın ilk çift OLED ekranlı dizüstü bilgisayarı olarak nitelendirilen yeni Yoga Book 9i, iki ekrana ihtiyaç duyan kullanıcılar için oldukça dikkat çekici olabilir. Dışarıdan klasik bir laptop gibi görünen cihaz, açıldığında ise kullanıcısına birçok seçenek sunuyor.

Zaman zaman üst üste, zaman zaman ise yan yana kullanabileceğiniz iki ekrana sahip olan model, fiziksel klavye yardımıyla ise tam bir dizüstü bilgisayar dönüşüyor. Diğer yandan ise oldukça geniş ekranlı bir laptop olarak da kullanılabiliyor. Bilgisayarın yanında çizim ve not almak için bir de kalem bulunduğunu hatırlatalım.

13 inçlik iki ekranı ile dikkat çeken modelinde gövdesinin altında ise 13. nesil Intel Core i7-U15 işlemci yer alıyor. Intel Iris Xe grafik teknolojisi ile desteklenen model, 16 GB RAM’e sahip. Çift ekranlı dizüstü bilgisayar depolama konusunda ise 512 GB ve 1 TB’lık iki seçenek sunuyor.

Lenovo Yoga Book 9i çok amaçlı kullanımı ile dizüstü bilgisayar dünyasında yeni bir kapı açabilir. Peki siz Lenovo’nun sunduğu yeni çift ekranlı dizüstü bilgisayar modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri