MIJIA Smart Fish Tank, akıllı akvaryum geliştirdi

Photo of author

By admin

MIJIA Smart Fish Tank, adlı akıllı akvaryum ile akvaryum temizlik işini ortadan kaldırıyor. Özellikle tatile gidilen günlerde akvaryum temizliğini yaparak, balıklarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlıyor.

Hayatın her alanında yaşamı kolaylaştıran ürünlerle kendine özel bir kitle oluşturan Xiaomi, şimdide balık besleyen kişilere yönelik akıllı akvaryum geliştiriyor. MIJIA Smart Fish Tank ile evde olmadığınız dönemlerde de balıklarınızla ilgilenebilirsiniz.

MIJIA Smart Fish Tank özellikleri ve fiyatı belli oldu

MIJIA Smart Fish Tank akıllı akvaryum, estetik özelliğiyle dikkat çekerken, kişilerin akvaryum bakımıyla daha az ilgilenmesini sağlıyor. Kullanıcılar, bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf edebiliyorlar. 16:9 görüntü oranı esas alınarak geliştirilen akvaryum 5 aşamalı arka filtresi sayesinde kendi kendini temizleme özelliği ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda su pompasının da kirlenmesinin önüne geçiyor. Bu sayede 6 aya kadar akvaryum temizleme durumunu ortadan kaldırıyorsunuz.

24 tam renk LED ve 16 RGB aydınlatma farklı modlarla odanıza sıradışı bir görünüm sunuyor. MIJIA uygulaması ile su pompasının hızını ve yem verme aralığı ile miktarını da otomatik olarak kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra balığın cinsine uygun bir şekilde su akış hızını da otomatik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Balıklar için önemli olan akvaryum sıcaklığını da sağ üst köşede görebilirsiniz. MIJIA Smart Fish Tank modeli 50$ fiyat etiketine sahiptir.

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri